Lista zgłoszeń na IX Bieg Wedla 2014

zgłoszonych uczestników trasa A : 46
zgłoszonych uczestników trasa B : 71
zgłoszonych uczestników trasa C : 308
zgłoszonych uczestników trasa D : 386
razem : 812

Błędna deklaracja trasy (ew. start poza konkursem - PK)

lp.data zgłoszenianazwisko i imięrocznikklub/miejscowośćtrasaklas. dod.nr. startowywpisowe
Trasa A - start godz. 11.00 (1 pętla) dzieci i młodzież do lat 15 (ur. w 1999 r. i później) oraz osoby w wieku 70 lat i więcej (1942 i wcześniej) - 1,86 km
111714-01-16MARKUS MARTA2005A -118 
108414-01-16WO¬NIAK ADAM1999KazanówA -brak117 
106114-01-14KLIMKOWICZ IGOR2002WarszawaA -103 
100114-01-13KORNILUK JAKUB1999WarszawaA -98 
93614-01-13KARCZMARCZYK GRZEGORZ2005WarszawaA -108 
87214-01-05DUDEK LIDIA2004ZąbkiA -85 
86514-01-04WANAT WISłAWA2006Byledobiec AninA -77 
84414-01-04NAHORNY BARTOSZ2001WarszawaA -80 
80014-01-02UśCIńSKI KACPER2004Klub Sportowy SyrenaA -67 
75714-01-01LEśNIAK ADRIAN2001KS SMYKÓWA -62 
72713-12-31ZARZYCKA BARBARA1999WarszawaA+Cbrak172 
72113-12-31DESKA ŁUKASZ1999www.leszekbiega.plA -72 
70613-12-30GRUSZKA MAKSYMILIAN2003WARSZAWAA -54 
60213-12-27FRYDRYCH HUBERT2006WarszawaA -45 
60113-12-27FRYDRYCH WIKTOR2004WarszawaA -44 
59713-12-27KACZMAREK DOMINIK2003WarszawaA -65 
56113-12-25ĆWIEK ARTUR2003Grupa Biegowa Parkrun WarszawaA -63 
51413-12-24ZNAMIEC KUBA2004WARSZAWAA -38 
49113-12-24ŁACH ANETA1998Klub Matiego JeżoweA -37 
49013-12-24ŁACH MARCIN2001Klub Matiego JeżoweA -36 
47913-12-23JUREK KATARZYNA1999WarszawaA -52 
44513-12-22SOBIESZCZAK MIłOSZ2002WarszawaA -31 
42813-12-22STAWOWSKI PIOTR2004WarszawaA -43 
41413-12-21WOJTKIEWICZ GOSIA2002Podkowa LeśnaA -76 
39413-12-21KUCHTA JULIA2001WarszawaA -24 
37613-12-20KORKOSZ PATRYCJA2002Groty TeamA -60 
32113-12-20SZRAJNER ŁUCJA2005ENTRE.PL Team / Triathlon Series Team / IM2010A -22 
31913-12-20SZRAJNER GUSTAW2003ENTRE.PL Team / Triathlon Series Team / IM2010A -21 
30713-12-20SMYłA BARTOSZ2006WarszawaA -84 
30013-12-19STęPNIAK FILIP2000WarszawaA -35 
29513-12-19HERDON GABRIELA2004MławaA -8 
28413-12-19URBANIAK JAKUB2003WarszawaA -1 
26813-12-19MUZYKA MARIA1999Gimnazjum 93/WarszawaA -86 
26513-12-19SZYMBORSKI JANEK2004Ryś/WarszawaA -14 
20013-12-18KROCHMAL KINGA2005KS Spójnia WarszawaA -81 
18113-12-18MIZIELIńSKI MIKOłAJ2005WarszawaA -41 
14713-12-18NOWAKOWSKI MICHAł2003REMBERTÓW TEAMA -29 
13113-12-18KARNASZEWSKI ALAN2003WARSYAWAA -16 
12013-12-18IGNATOWICZ JAKUB2002Trucht Tarchomin TeamA -113 
11513-12-18PYZEL FRANCISZEK2006WarszawaA -13 
11413-12-18PYZEL ANTONI2002WarszawaA -12 
9313-12-18ZIELONKO - CZUPTA WERONIKA1998GIMNAZJUM NR 75 WRZECIONOA -34 
8913-12-18WIśNIEWSKI TOMEK2000Szybki LopezA -7 
8713-12-18MAJDAN JęDREK1999Szybki LopezA -6 
5013-12-18SADOWIńSKI ARKADIUSZ2003WarszawaA -27 
1713-12-18LEBIODA ALICJA1999WARSZAWAA -2 
813-12-18STAńCZAK OLIWIER2003WarszawaA -18 
Trasa B - start godz. 11.40 - dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (I klasa sz. podst, ur. w 2007 i młodsze) - 0,25 km
111814-01-16MARKUS ADAM2009B -119 
110014-01-16GO¬LIŃSKI JAKUB2009B -116 
106214-01-14KLIMKOWICZ ERYK2008WarszawaB -104 
105414-01-14BOROWSKA GABRIELA2009WarszawaB -105 
103714-01-13SZWED LENA2012warszawaB -112 
103614-01-13KOSTRZEWSKA MARYSIA2008warszawaB -111 
101714-01-13GOLL ALEKSANDER2009ZąbkiB -99 
100514-01-13TRZECIAK KAROL2007OtwockB -96 
100314-01-13GUTOWSKA EWELINA2007warszawaB -92 
99014-01-13BUDZISZEWSKA NELLY2011WarszawaB -107 
98214-01-13ŻEŁANIEC OLIWIA2010WARSZAWAB -102 
97614-01-13KONDEJ ADRIAN2010WarszawaB -100 
96214-01-13TOMEK BOCHEńSKI2008WarszawaB -110 
93714-01-13KARCZMARCZYK ANTONI2007WarszawaB -109 
92514-01-06SZAROTA MAJA2007Markie TeamB -71 
91514-01-06PARADOWSKA ALEKSANDRA2008WARSZAWAB -94 
91414-01-06PARADOWSKA MAŁGORZATA2008WARSZAWAB -93 
91314-01-06KOMA MICHAł2009WarszawaB -95 
86614-01-04WANAT WIT2009Byledobiec AninB -78 
83114-01-03JAłKIEWICZ FRANEK2007WarszawaB -69 
78714-01-02SUłEK BORYS2007WarszawaB -75 
77414-01-02WóJCIK MICHAł2006WraszawaB -66 
76414-01-01MATUJEWICZ MILENA2007WarszawaB -64 
76014-01-01SZACHNOWSKA ALICJA2008Night RunnersB -68 
74714-01-01SIEWIEJA BARTłOMIEJ2007WarszawaB -59 
72013-12-31DESKA MAłGORZATA2008www.leszekbiega.plB -73 
71913-12-31DESKA AGATA2010www.leszekbiega.plB -74 
71313-12-30OSADCZUK LAURA2011WarszawaB -56 
70713-12-30GRUSZKA MARCEL2008WARSZAWAB -55 
69613-12-30ŚLEDZIEWSKI JAN2008WarszawaB -53 
68013-12-30WOJCIECHOWSKI SZYMON2010ARTISTI.PL RUN-TEAMB -51 
66913-12-29WÓJCIK SZYMON2011WarszawaB -58 
66813-12-29WÓJCIK ALEKSANDRA2008WarszawaB -57 
64013-12-28WITKOWSKA WIKTORIA2008WarszawaB -88 
60313-12-27FRYDRYCH ARTUR2008WarszawaB -46 
59013-12-26MAZUREK ANNA2008WarszawaB -49 
52413-12-24CZUK MAKSYMILIAN2010MagdalenkaB -42 
45913-12-22DąBROWSKA ZOFIA2007WarszawaB -91 
45813-12-22DąBROWSKA HANNA2009WarszawaB -90 
43213-12-22ŚRUBARSKA KONSTANCJA2007WiązownaB -89 
40613-12-21BłOńSKA BARBARA2011Agresywne Agresty WarszawaB -33 
40513-12-21BLONSKI ANTONI2008Agresywne Agresty WarszawaB -32 
39313-12-21KUCHTA ALEKSANDER2010WarszawaB -23 
37713-12-20KORKOSZ STANISłAW2002Groty TeamB -61 
35913-12-20BOROCH MICHAŁ2008LUBLINB -30 
33713-12-20MATYSIAK KRYSIA2009WarszawaB -26 
31813-12-20EMILIA SO¦NICKA2012WarszawaB -70 
31213-12-20KABZIńSKI TOMASZ2007WarszawaB -20 
29813-12-19ROMANOWSKI EMIL2011WarszawaB -11 
29713-12-19ROMANOWSKI FILIP2009WarszawaB -10 
27713-12-19CHUDECKA ZOFIA2008MTN WKN MERAB -15 
26913-12-19MUZYKA ZOSIA2007Warszawski Klub KolarskiB -87 
26313-12-19KOSMALA LEON2010WarszawaB -101 
25813-12-19SAK PATRYK2008warszawaB -79 
22313-12-19ŻABIK EMILIA2010WarszawaB -48 
22213-12-19ŻABIK SEBASTIAN2008WarszawaB -47 
20413-12-18LECH MICHALINA2007WarszawaB -25 
15213-12-18ZDUNEK SZYMON2008ROXYB -50 
14513-12-18NOWAKOWSKA MARTYNA2008REMBERTÓW TEAMB -28 
13213-12-18KARNASZEWSKI ERYK2007WARSZAWAB -17 
12213-12-18WIEśNIAK ZUZANNA2007SP 133/BielanyB -9 
12113-12-18IGNATOWICZ NATALIA2011Trucht Tarchomin TeamB -114 
9813-12-18TYMCZYSZYN ZOSIA2007Zabiegani po uszyB -106 
8513-12-18LUSA MAKS2010SulejówekB -5 
7813-12-18ORLAńSKI-WOźNIAK PATRYK2010HKT TREPB -83 
7613-12-18ORLAńSKA MARIA2007HKT TREPB -82 
3813-12-18ORYCH WIKTOR2010MarkiB -4 
3613-12-18ORYCH GABRIELA2007MarkiB -3 
2413-12-18SZELACHOWSKA FELICJA2011WarszawaB -40 
1813-12-18SZELACHOWSKA HELENA2007WarszawaB -39 
1613-12-18STAńCZAK KRZYSZTOF2010WarszawaB -19 
Trasa C - start godz. 12.00 (3 pęte) (ur. w 1998 i wcześniej) - 5,43 km
113714-01-16ROGOWSKI MARCINC -Kamionek812 
113614-01-16ANDRYSZCZUK ŁUKASZC -Kamionek811 
113514-01-16CHMIELEWSKA BOŻENAC -Kamionek810 
113214-01-16WO¬NIAK ADAM1976PruszkówC -brak809 
112914-01-16RADZKI ADAMBenefit SystemsC -brak806 
112214-01-16FERSKI ANDRZEJ1972C -brak170 
111614-01-16MARKUS SŁAWOMIR1973C+Dbrak122 
111514-01-16NOWIERSKI ŁUKASZ1984C+Dbrak123 
111214-01-16BIEŃKA ANNA1982C -K30126 
110514-01-16KRASZKIEWICZ GABRIELA1977WarszawaC -brak231 
109714-01-16STEFAŃSKI KRYSTIAN1984KB ERGOC+Dbrak139 
109014-01-16KAFARA DOROTA1982Festwal BiegowyC -brak164 
108914-01-16BRYM PAULINA1984Festwal BiegowyC -brak163 
108814-01-16STANISZEWSKA URSZULA1980Festwal BiegowyC -brak162 
108714-01-16BIENIAK MAŁGORZATA1983Festwal BiegowyC -brak161 
108614-01-16BIERNAT AGNIESZKA1992WarszawaC+Dbrak132 
108514-01-16SZEWCZYK MICHAŁ1988STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGAC -brak133 
108214-01-16RAMM EDYTABiałołękaC -brak147 
108014-01-16KOPEĆ WOJCIECH1986Sklepbiegowy.com/ Bogowie ZajezdniC+Dbrak149 
107914-01-16RYBACKA JOANNA1986MKS Hermes GryfinoC+Dbrak150 
107814-01-16CHOJNOWSKI TOMASZ1979WarszawaC+Dbrak798 
107614-01-16WALIGÓRA-NORWICZ ELŻBIETA1969C -brak800 
107314-01-16SIWEK IRENEUSZ1972MrSiwek.plC+Dbrak795 
107214-01-16KAWAŁEK MACIEJ1991C -brak115 
107014-01-16PIETRAS PRZEMYSLAW1987WarszawaC -brak770 
106914-01-16LIPSKA ZUZANNA1985GocławC -brak160 
106814-01-16KULASEK ANDRZEJ1976sport.pl/KamionekC -Kamionek159 
106714-01-16MAKIEłA KAZIMIERZ1951MKInO WarszawaC -brak769 
105914-01-14BLOCH BEATA1989WarszawaC -brak752 
105714-01-14ZWIERZCHOń GRZEGORZ1981BiegnijZwierzu.pl/Sto12tri.plC+Dbrak143 
105314-01-14KOWALSKA MAłGORZATA1990WarszawaC+Dbrak776 
105214-01-14BOROWSKA JOANNA1983WarszawaC -brak765 
105014-01-14SOBOLEWSKI RAFAł1975WarszawaC+Dbrak763 
104714-01-14JAMIOŁ MICHAł1980Placówka Straży Granicznej KielceC+Dbrak799 
104514-01-13KNAP EWA1985WarszawaC+Dbrak740 
104414-01-13WOSKOWICZ ODA1985WarszawaC+Dbrak739 
104314-01-13WIśNIEWSKA EWA1990WarszawaC -brak713 
104214-01-13GRACZYK WOJCIECH1967WarszawaC+DM45735 
104014-01-13GADOMSKA MARTYNA1984warszawaC -brak747 
103914-01-13CZYżOWSKA PAULINA1998Gimnazjum Huta MińskaC -brak120 
103814-01-13CZYżOWSKI MAREK1976ZSZ nr 2 Mińsk MazowieckiC+Dbrak687 
103214-01-13TKACZYK PIOTR1992WarszawaC+Dbrak734 
103014-01-13AKSAMIT JAKUB1988KM Aktywni SochaczewC+Dbrak782 
102814-01-13SZYMAńSKI MACIEJ1988KB Łapka / BydgoszczC+Dbrak719 
102114-01-13ROJEK RAFAł1978RembridgeC -brak721 
101914-01-13GOLL SEBASTIAN1980WarszawaC -brak702 
101814-01-13MIERKIEWICZ KRZYSZTOF1984niezrzeszonyC+Dbrak750 
101414-01-13ŚWINARSKA AGNIESZKA1978KędzierówkaC+Dbrak789 
100714-01-13GRABOń RADEK1982WarszawaC+Dbrak697 
100214-01-13SZADKOWSKA EWELINA1988WarszawaC+Dbrak790 
100014-01-13KUJAWA KAMIL1989Nowe WrońskaC -brak717 
99714-01-13MALICKA PAULINA1986GOODRUNNERSC -brak729 
99514-01-13WYSZYńSKA IWONA1991GOODRUNNERSC -brak732 
99414-01-13MIKOłAJCZYK PIOTR1979GOODRUNNERSC -brak731 
99214-01-13KLIMCZAK ALEKSANDRA1998WołominC+Dbrak136 
98914-01-13GRUDZICKI DANIEL1979KołoząbC -brak781 
98814-01-13WASILEWSKI ROBERT1972WSB CytadelaC -brak775 
97414-01-13KONDEJ RAFAł1975WarszawaC -brak738 
97114-01-13ZAń ANITA1991SzóstkaC -brak761 
97014-01-13TERECH SłAWEK1985WarszawaC+Dbrak746 
96814-01-13NAKONIECZNY SZYMON1984TarnobrzegC -brak727 
96714-01-13MISIEWICZ-żUREK KATARZYNA1982warszawa/ GOOD RUNNERSC -brak706 
96614-01-13GORTYCH MARTA MARIANNA1982warszawa/ GOOD RUNNERSC -brak705 
96414-01-13NAKONIECZNA EWELINA1984RzeszówC -brak726 
96314-01-13WOJCIECHOWSKA MAGDALENA1988CelestynówC -brak758 
96014-01-13MAJCHER MARZENA1991WarszawaC -brak788 
95914-01-13BIENIAS MARIOLA1988Akademia Przyszłości i Szlachetna PaczkaC+Dbrak722 
94914-01-13KUCIńSKI ŁUKASZ1978WarszawaC+Dbrak707 
94714-01-13MAKUCH JACEK1978Ostrowiec ŚwiętokrzyskiC -Kamionek698 
94614-01-13SROKA ANNA1989WarszawaC -brak699 
94514-01-13SERZYSKO ANNA1985WarszawaC -brak685 
94214-01-13ZAWADZKI MATEUSZ1992WarszawaC -brak762 
94114-01-13SZULIńSKA ALEKSANDRA1992Vege Runners/ WarszawaC -brak733 
93314-01-13KARCZMARCZYK ANNA1979WarszawaC -K30773 
92714-01-13BERNARDELLI MICHAł1980Run4Fun.pl / WarszawaC+Dbrak696 
92614-01-08SZUSTKIEWICZ ZBIGNIEW1972MszczonówC -brak615 
91914-01-06BOBRYK ANNA1993ŁosiceC+Dbrak651 
91114-01-06SIKORSKA MARIOLA1977PiastówC -brak630 
90714-01-05LETKOWSKI DARIUSZ1978Gapmont Running TeamC+Dbrak576 
88914-01-05BANASIEWICZ AGATA1991Zabiegani Po Uszy - Warszawa ChomiczówkaC+Dbrak594 
88614-01-05MADEJEK JACEK1980Zabiegani Po UszyC+DSamorządowiec595 
88214-01-05NASIENIAK-CZECH ANNA1977GliwiceC+Dbrak624 
87514-01-05PRUSIńSKI GRZEGORZ1987WarszawaC+Dbrak661 
87414-01-05TRACZ JAKUB1989WarszawaC+DKamionek587 
86814-01-04SMYK ROBERT1971GliwiceC+Dbrak635 
85914-01-04TOFEL MATEUSZ1992Warszawa RembertówC -brak597 
85314-01-04ZDZIKOT IZABELA1980WarszawaC -K30567 
85114-01-04SMERKOWSKI MARIUSZ1966Fat Club MuchawkaC+DM45671 
84914-01-04KUJDA ROBERT196812tri WawrszawaC+DKamionek/M45603 
84014-01-04GARBACZ KATARZYNA1972WarszawaC -brak555 
83914-01-04BUJAKIEWICZ MARTA1985Obozybiegowe.pl/ WarszawaC -brak580 
83614-01-03FILIPIUK KONRAD1986WarszawaC -brak544 
83414-01-03WłUDARCZYK DAMIAN1982PuławyC+Dbrak601 
82914-01-03RASZEWSKI PIOTR1980WARSZAWAC -brak591 
81314-01-03PACIOREK MAREK1957Popowo-LetniskoC+Dbrak689 
81214-01-03FURTAK KLAUDIA1987KrakówC+Dbrak545 
80314-01-02KłOS IRENEUSZ1969WarszawaC -brak553 
80214-01-02KłOS KAMIL1993WarszawaC -brak552 
79614-01-02ŻółCIńSKI WALDEMAR1956Grupa Biegowa ChtmoC+Dbrak538 
77314-01-02WóJCIK MARIOLA1979WraszawaC -brak522 
77114-01-02SZANIAWSKI TOMEK1980WarszawaC -brak520 
77014-01-02TEKIEń JOANNA1987Intersport/WarszawaC -K30515 
76714-01-02SZYCIK WALDEMAR1969Maratonka GrajewoC+DM45649 
76314-01-01KRAWCZYK AGNIESZKA1987ZiemięcinC+Dbrak613 
76214-01-01KWIATKOWSKI ADRIAN1985SopotC+Dbrak611 
75914-01-01MIKłASZEWICZ DOROTA1983Night RunnersC+DK30519 
75614-01-01LEśNIAK KAROL1985KS SMYKÓWC -brak498 
75514-01-01LEśNIAK KRZYSZTOF1974KS SMYKÓWC -brak497 
75414-01-01PIETRZYK SłAWEK1966KB.Rebus.plC+DM45609 
75314-01-01JANIAK PRZEMYSłAW1986WarszawaC+Dbrak499 
75214-01-01OSEłKA MAGDALENA1983PiasecznoC -Kamionek506 
75114-01-01RUTKOWSKI JANUSZ1963LesznoC+Dbrak592 
74614-01-01PILIPIUK BARTOSZ1986BiałystokC -brak502 
74214-01-01TENDERENDA KAMIL1986CiechanowiecC -brak534 
73713-12-31ANDREJEW AGNIESZKA1970ZąbkiC+Dbrak478 
73613-12-31PARADOWSKA ANNA1984WARSZAWAC+Dbrak584 
73213-12-31KOśCIK JAKUB1985WarszawaC+Dbrak503 
72713-12-31ZARZYCKA BARBARA1999WarszawaA+Cbrak172 
72613-12-31GóRZYńSKA ANNA1975WarszawaC+DK30485 
71813-12-31DESKA LESZEK1976www.leszekbiega.plC -brak627 
70413-12-30BUTKIEWICZ MAłGORZATA1966KB Galeria WarszawaC+Dbrak570 
70113-12-30KLUKOWSKI DARIUSZ1965WarszawaC+DM45473 
69513-12-30KUCHTA ADAM1976WarszawaC -brak468 
68613-12-30KACPRZAK KAMIL1991WarszawaC -brak153 
68513-12-30KACPRZAK MONIKA1966Spójnia WarszawaC -brak152 
67913-12-30STAńCZYK KRZYSZTOF1947KB V-MAX AdamówC -brak632 
67613-12-30UłANOWICZ KATARZYNA1984WarszawaC -brak523 
67013-12-29NOCEń DAWID1998SulejówekC+Dbrak638 
66713-12-29WÓJCIK PIOTR1978WarszawaC -brak483 
66613-12-29WÓJCIK ANNA1983WarszawaC -brak482 
66513-12-29STACHLEWSKI TOMASZ1987ŁódźC -brak437 
66113-12-29SłOWIńSKA IDA1975ErgoC -brak670 
66013-12-29LEWANDOWSKI MACIEJ1991squashsfera KoninC+Dbrak618 
65613-12-29BABIńSKI JERZY1960NadarzynC+Dbrak716 
65513-12-29SłOWIńSKI MICHAł1995WarszawaC -brak669 
65013-12-29WRONA BARBARA1981MIŃSK MAZOWIECKIC -brak526 
64713-12-29SKADORWA TYMON1982WarszawaC -brak491 
64513-12-29OGONEK MAGDALENA1984WarszawaC+Dbrak444 
64213-12-28KOWALSKI PAWEł1974PsucinC+Dbrak447 
63813-12-28WICHNIAK PAWEł1976T-Mobile Running Team/WarszawaC+Dbrak543 
63713-12-28WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1977WARSZAWAC+DKamionek460 
62213-12-28PACHNIK PIOTR1976WarszawaC+Dbrak445 
61613-12-28BANKIEWICZ DAMIAN1971CzestochowaC+Dbrak435 
61313-12-27LASKUS WIKTORIA1983Prężne VackyC+DK30420 
61213-12-27KUCZYńSKI LESłAW1978Prężne VackyC+DSamorządowiec421 
61013-12-27WALIGóRA NATALIA1986OtwockC -brak452 
60713-12-27BOGUCKA URSZULA1983WarszawaC -brak425 
60413-12-27DżUGANOWSKA AGNIESZKA1973WarszawaC -brak678 
59213-12-26GRASZEK PIOTR1970Polska Biega/Gazeta WyborczaC+Dbrak451 
59113-12-26BACIńSKI ANDRZEJ1975PompiarzeC+Dbrak388 
58913-12-26KAROLKIEWICZ DANIEL1986ENTRE.PL TeamC+Dbrak714 
58613-12-26DANIELSKI KAMIL1985WarszawaC+Dbrak472 
57613-12-26POłAWSKI PAWEł1987MIŚC+Dbrak665 
57513-12-26OLESIńSKI REMIGIUSZ1958WarszawaC -brak612 
57413-12-26KOWALCZYK KLAUDIA1980RadomC -brak377 
56613-12-25KOWALSKA MAłGORZATA1987JOGGER Nowy Dwór Maz.C+Dbrak448 
56413-12-25NOWAKOWSKI CZESLAW1947WarszawaC -brak602 
56213-12-25MELCAREK JACEK1977WarszawaC -brak489 
55813-12-25PRZYBYSZ ANDRZEJ1982WarszawaC -brak469 
55513-12-25DUSZCZYK BARTOSZ1982WarszawaC -brak382 
55413-12-25DUSZCZYK KATARZYNA1979WarszawaC -K30381 
55313-12-25DUSZCZYK KRZYSZTOF1948WarszawaC -brak380 
55113-12-25SAłATA RADOSłAW1980Stara WieśC+Dbrak379 
54713-12-25PAWłOWSKA JOANNA1985WarszawaC+Dbrak399 
54313-12-25BULICZ-KASPRZAK KASIA1976KM Aktywni SochaczewC -brak516 
54013-12-24JANOWSKI KONRAD1949KS Spójnia WarszawaC -brak479 
52813-12-24NIESTERUK PAULINA1987WarszawaC+Dbrak376 
50713-12-24LENGIEWICZ JAKUB1977OTK RzeźnikC+Dbrak362 
50513-12-24KOCOń RAFAł1984WarszawaC -brak433 
50313-12-24NAJMółA SłAWEK1975WarszawaC+Dbrak650 
49813-12-24GOGOL TOMASZ1989WarszawaC -brak458 
49313-12-24KULA KRZYSZTOF1989KINOMANIAK/WarszawaC+Dbrak449 
48913-12-24NIEDźWIECKA EMILIA1985CzarnaC -brak292 
48513-12-23ŚWIIEC PAWEł1986niezrzeszonyC -brak711 
48413-12-23ŚWISTAK PIOTR1984WarszawaC -brak341 
48313-12-23TRUSZKOWSKI EMIL1987KB ERGOC+Dbrak389 
48213-12-23WIśNIEWSKA KATARZYNA1971IndywidualistkaC -K30643 
47613-12-23GARBACZ ANDRZEJ197010 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYC+Dbrak348 
47513-12-23ROZWADOWSKI PAWEł1968StowarzyszeC+DM45416 
47413-12-23NORWA MICHAł1994WarszawaC -brak608 
47113-12-23LIBERA JOANNA1984Orkan TacticalC+DK30347 
46813-12-23MACUGOWSKI ADAM1979WEDEL/KAMIONEKC+DWedel154 
45713-12-22JURKO-DąBROWSKA ANNA1978WarszawaC -brak682 
45513-12-22WIśNIEWSKI PIOTR1973Rumaki/RadzikówC+Dbrak368 
45413-12-22KOCISZEWSKI KRZYSZTOF1959WarszawiakyC+Dbrak415 
45313-12-22MATUSIAK PRZEMYSłAW1977WarszawaC+Dbrak429 
43913-12-22WRóBLEWSKA JOANNA1955Festiwal BiegowyC -brak316 
43513-12-22LUBAńSKI ROBERT1992WarszawaC -Kamionek307 
43413-12-22CZEMODUROW PAULINA1993WarszawaC -brak596 
43113-12-22ŚRUBARSKA AGATA1965PowolniakC -brak710 
42913-12-22KAZIźSKA KAROLINA1979PinUp GirlsC -K30410 
42513-12-22WESOłOWSKA KATARZYNA1979WarszawaC+DK30360 
42413-12-22HASIEC CEZARY19.0WARSZAWAC+Dbrak640 
41813-12-21PACHOWSKI MARCIN1984WarszawaC -Kamionek312 
41213-12-21STAWICKA JADWIGA1952Park Zdrojowy KonstancinC -brak450 
40913-12-21SZCZEPKOWSKI PAWEł1955ArtequipmentC+Dbrak286 
40713-12-21PIETRAś AGATA1984KB PLL LOT WarszawaC+DK30375 
39913-12-21NAGRABA MONIKA1985WołominC -Wedel395 
39813-12-21MALINOWSKA ANNA1977WołominC -K30284 
39613-12-21BARAN ZENON1960KB ACTIVESPORTS WARSZAWAC+Dbrak371 
39113-12-21BARYżEWSKI REMIGIUSZ1985WarszawaC -brak293 
37513-12-20KORKOSZ ANDRZEJ1977Groty TeamC+Dbrak495 
37413-12-20KUPRIANOWICZ ADAM1970MysiadłoC -brak607 
37213-12-20KUPRIANOWICZ MARTA1970MysiadłoC -brak606 
37013-12-20BANASZKIEWICZ MARCIN1981NasielskC+Dbrak274 
36713-12-20MILER CEZARY1977Running Free NasielskC+Dbrak393 
36513-12-20BUKOWSKI JANUSZ1956Gazownia Warszawska /Stowarzyszenie Dać siebie innymC -brak238 
36313-12-20WOLIńSKI RAFAł1973MMFC+Dbrak237 
36213-12-20KęDZIOR MACIEK1983WarszawaC+Dbrak254 
36113-12-20KWIATEK TOMASZ1982MORT!C+Dbrak230 
35413-12-20DąBROWSKA DOMINIKA1986WarszawaC+Dbrak764 
35113-12-20NIEDZIOLKA MALGORZATA1968WarszawaC -brak793 
35013-12-20STANSKI SLAWOMIR1961WarszawaC -brak792 
34613-12-20GAłąZKA MARCIN1975WarszawaC -brak387 
33213-12-20ROGACEWICZ HUBERT1984ORKANC+Dbrak422 
33013-12-20HULANICKI ANDRZEJ1958FESTIWAL BIEGOWYC -brak262 
32813-12-20HULANICKA IRINA1956FESTIWAL BIEGOWYC -brak261 
31713-12-20SZRAJNER PIOTR1974ENTRE.PL Team / Triathlon Series Team / IM2010C+Dbrak253 
31113-12-20KABZIńSKA KATARZYNA1975WarszawaC -brak252 
30413-12-20KRZAK ANDRZEJ1996PruszkówC -brak676 
29413-12-19HERDON MARCIN1975MławaC -brak206 
28913-12-19BUTWIłOWSKA BARBARA1969WarszawaC -brak339 
28513-12-19KNYCHAS DAREK1973KB ERGOC+Dbrak546 
28313-12-19URBANIAK ARTUR1981WarszawaC+Dbrak179 
28213-12-19PRZYBYSZEWSKI MIKOłAJ1981Allianz Running Team / WarszawaC+Dbrak561 
27913-12-19RADKA JOANNA1987MIŚC+Dbrak680 
27313-12-19CZUBAKOWSKI SłAWOMIR04.0Niezrzeszony WarszawaC+Dbrak257 
26713-12-19MUZYKA BARBARA1970Kopytko/Citi-Społecznie Aktywni/WarszawaC+Dbrak708 
26213-12-19NOWAKOWSKI MARIUSZ1960Żoliborz BiegaC+Dbrak239 
25613-12-19MIZIELIńSKI ARTUR1974Stowarzyszenie 12tri.plC+Dbrak359 
25513-12-19PREJS ALEKSANDRA1989WarszawaC+Dbrak228 
24513-12-19TURCZYńSKA MONIKA1973WarszawaC+Dbrak278 
24413-12-19KRAJEWSKI PRZEMEK1973WarszawaC+Dbrak279 
23913-12-19LAZAROWICZ JOANNA1967Rembertów TeamC+Dbrak268 
23813-12-19MISSION MACIEJ1980Good RunnersC -brak229 
23213-12-19OKULUS PIOTREK1986Legion WarszawaC+DKamionek218 
23113-12-19MARKOWICZ JUSTYNA1986Klub Matiego JeżoweC+Dbrak245 
23013-12-19STANISZ PIOTREK1986Legion WarszawaC+DKamionek217 
22013-12-19MACHNACKI MICHAł1976Grupa Biegowa CHTMOC+Dbrak514 
21913-12-19KRZYCKI RAFAł1977KB ERGOC+Dbrak574 
21713-12-19WYSOCKI WOJCIECH1981WarszawaC+Dbrak617 
21313-12-18BOGUCKA MARTYNA1973obozybiegowe.plC -brak241 
21213-12-18ROBAK WOJCIECH1982WarszawaC+Dbrak352 
21113-12-18KOłODZIEJSKA KATARZYNA1978Celiakia.plC -K30306 
20913-12-18DAWICZEWSKI TOMASZ1979Biegam Bo Lubię - GrójecC+Dbrak249 
20613-12-18BARTKOWIAK HENRYK1946GIBnO WarszawaC -brak275 
20513-12-18DUDEK BARTłOMIEJ198212tri.plC+Dbrak338 
20313-12-18GRZELCZYK PIOTR1977ZąbkiC+Dbrak314 
20113-12-18PIEKARSKI JACEK1966BrwinowC+DM45296 
19913-12-18ŁACH WIESłAW1970Klub Matiego JeżoweC+Dbrak271 
19613-12-18RYDEL DANIEL1988Braciaki Squad/KolnoC -brak185 
19313-12-18ZDUNIAK MARCIN1980Biegam na TarchominieC+Dbrak198 
19113-12-18OCHMAN KATARZYNA1980Żegnaj czarny poniedziałku/WarszawaC -K30226 
19013-12-18HUPERT MARTA1977OtwockC+DK30426 
18613-12-18STACHELEK JUSTYNA1987NightRunnersC+Dbrak672 
18513-12-18BILBIN MALGORZATA1981WarszawaC -K30288 
17613-12-18POTYKANOWICZ ALEKSANDRA1985C+Dbrak351 
17313-12-18RUPIEWICZ JAROSłAW1980KB CastellanusC+Dbrak243 
17213-12-18MARCZAK ŁUKASZ1990FOXHOUND/WarszawaC+Dbrak178 
17113-12-18KOWAL KINGA1982KB CastellanusC+DK30244 
17013-12-18MICHALSKI ROBERT1982Nocne Piłowanie AgrykoliC+Dbrak436 
16713-12-18KRAWCZYńSKA TINA1976Roche Runners / RadziejowiceC -K30240 
16413-12-18PIETRANIK PAWEł1986Night RunnersC+Dbrak343 
16113-12-18BAJOREK JACEK1975Grupa Biegowa CHTMOC+Dbrak441 
15713-12-18RAPCZYńSKI WITOLD1970Spójnia WarszawaC -brak155 
15613-12-18PAWLAK ANNA1974Nowe OsinyC -brak578 
15413-12-18PIąTEK BOGDAN1953LECHICI ZielonkaC+Dbrak397 
14913-12-18DEMIANOWICZ ANETA1979Grupa Biegowa CHTMOC -K30512 
13513-12-18MIERKIEWICZ BERNADETTA1986niezrzeszonaC+Dbrak182 
13313-12-18KARNASZEWSKA LILIANA1979WARSZAWAC -brak235 
13013-12-18KILIAńSKI RAFAł1972Trucht Tarchomin TeamC+Dbrak203 
12313-12-18WIEśNIAK DARIUSZ1978Warszawa - BielanyC+Dbrak207 
11813-12-18IGNATOWICZ ANDRZEJ1974Trucht Tarchomin TeamC -brak215 
11613-12-18PYZEL IZABELA1981WarszawaC -brak221 
11313-12-18MAJEWICZ MARZENA1958WarszawaC -brak300 
11013-12-18SZOKALSKA ALEKSANDRA1982WarszawaC -K30270 
10313-12-18LASTIMOSA KATARZYNA1979PabianiceC -K30500 
10213-12-18LEWIńSKI KRZYSZTOF1967Biegiem przez PolskęC+DM45212 
10113-12-18OLECH MARCIN1980WarszawaC+DWedel181 
9913-12-18ŻURANIEWSKA AGNIESZKA1977Trucht Tarchomin TeamC+DK30356 
9613-12-18WIśNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA1986RMD Montrail Team/SKB KraśnikC+Dbrak321 
9413-12-18ULFIK RAFAł1987RMD Montrail TeamC+Dbrak322 
9213-12-18CZUPTA HIERONIM1974AON WARSZAWAC+Dbrak358 
8813-12-18ŁUKASZUK MAJA1980WarszawaC+Dbrak668 
8613-12-18ŁUKASZUK MICHAł1980treningibiegowe.plC+Dbrak667 
7013-12-18GORLEWSKI KAROL1982SFC AspołeczniC+Dbrak456 
6813-12-18SZULENCKA ALEKSANDRA1984ZABIEGANI PO USZYC+DK30242 
6713-12-18ROSZKOWSKA-KAZAłA MAłGORZATA1976ZABIEGANI PO USZYC+DK30327 
6213-12-18MARKOWICZ MIROSłAW1980WarszawaC+Dbrak455 
6113-12-18SUCHECKI ADAM1982WarszawaC -brak558 
5913-12-18RąCZKA TOMASZ1992PomiechówekC -brak524 
5513-12-18ROGOWSKA KATARZYNA1987WarszawaC -brak326 
5413-12-18DRABICH ANNA1981WarszawaC -brak325 
5313-12-18WISOWSKA KATARZYNA1980WarszawaC+Dbrak453 
5213-12-18SOLIWODA MATEUSZ1990MrągowoC -brak349 
4613-12-18ROSIńSKA BARBARA1962STO-NOGI MilanówekC -brak202 
4013-12-18PAWłOWSKA-POJAWA ANNA1976BYLEDOBIEC ANIN/WarszawaC -K30394 
2513-12-18ROKITA-MARKOVIC MARIOLA1983WarszawaC+Dbrak454 
2213-12-18KWIETNIEWSKI BARTOSZ1984WarszawaC+Dbrak273 
1513-12-18Wójcik Robert1981WarszawaC+Dbrak645 
1413-12-18KESLER MONIKA1984Mińska MazowieckiC -brak216 
1213-12-18DOROSZUK CEZARY1983MORT!C+Dbrak301 
1013-12-18RYDEL ALICJA1990KolnoC -brak196 
913-12-18MATUSIK DOMINIKA1984WarszawaC+Dbrak204 
713-12-18WYSOCKA MONIKA1984MORT!C+Dbrak329 
513-12-18TRZASKOWSKI JAROSłAW1978WarszawaC+Dbrak194 
413-12-18MAłECKI MACIEJ1986WarszawaC+Dbrak175 
313-12-18RUTKOWSKI WOJCIECH1980JabłonnaC+Dbrak187 
113-12-18KUśPIT PRZEMEK1987ŁęcznaC+Dbrak616 
Trasa D - start godz. 13.00 (5 pętli) (ur. w 1998 i wcześniej) - 9,00 km
113414-01-16PNIEWSKA IRMINA1957D -brak642 
113314-01-16PRZYBYSZ KRZYSZTOF1969D -brak641 
113114-01-16MOTYL MAGDALENABenefit SystemsD -brak808 
113014-01-16NETCZUK TOMASZBenefit SystemsD -brak807 
112814-01-16PSUJ KAMILBenefit SystemsD -brak805 
112714-01-16SENATOR MICHAŁBenefit SystemsD -brak804 
112614-01-16ZAWADZKA MAŁGORZATABenefit SystemsD -brak803 
112514-01-16PAWLAK KAMILBenefit SystemsD -brak802 
112414-01-16ŻYWEK TERESA1947D -167 
112314-01-16MIROSŁAW ZEBROWSKI1952D -brak801 
112114-01-16MICHALAK MARTA1978D -brak169 
112014-01-16MICHALAK JERZY1948D -brak168 
111914-01-16STOPNICKI IGNACY1944,TUPOT USTKA"D -121 
111614-01-16MARKUS SŁAWOMIR1973C+Dbrak122 
111514-01-16NOWIERSKI ŁUKASZ1984C+Dbrak123 
111414-01-16CHOSZCZYK WŁADYSŁAW1959D -brak124 
111314-01-16¦WIERCZ PAWEŁ1984D -brak125 
111114-01-16HAŁASZKIEWICZ ELŻBIETA1986D -brak127 
111014-01-16ZARZYCKI KRZYSZTOF1985WarszawaD -brak128 
110914-01-16JˇCEK AGNIESZKAD -brak129 
110814-01-16TANJGA KONSTANCJAD -brak130 
110714-01-16PERZYNA RAFAŁD -brak131 
110614-01-16ARTYSZUK MIROSŁAWD -brak138 
110414-01-16SZUBA ZOFIAD -brak135 
110214-01-16POPŁAWSKA PAULINA1987WarszawaD -brak140 
109914-01-16BUBIŁEK ALICJA1983ASA TeamD -brak141 
109814-01-16PAWLUCZUK AGNIESZKA1984ASA TeamD -brak142 
109714-01-16STEFAŃSKI KRYSTIAN1984KB ERGOC+Dbrak139 
109614-01-16MARZEC EWELINA1984D -brak145 
109514-01-16PODGÓRSKI PIOTR1983D -brak144 
109414-01-16DOWELL STUART1971D -brak137 
109314-01-16ADAMCZYK PRZEMYSłAW1977KB ERGOD -brak146 
109214-01-16SYNDYBAŁ OLGA1971Festwal BiegowyD -brak166 
109114-01-16BARTNIK MONIKA1972Festwal BiegowyD -brak165 
108614-01-16BIERNAT AGNIESZKA1992WarszawaC+Dbrak132 
108314-01-16WO¬NIAK JACEK1965KazanówD -M45134 
108114-01-16MYSZAK JAKUBD -brak148 
108014-01-16KOPEĆ WOJCIECH1986Sklepbiegowy.com/ Bogowie ZajezdniC+Dbrak149 
107914-01-16RYBACKA JOANNA1986MKS Hermes GryfinoC+Dbrak150 
107814-01-16CHOJNOWSKI TOMASZ1979WarszawaC+Dbrak798 
107714-01-16SAJNÓG PRZEMYSŁAW1984RANKOMAT RUNNING TEAMD -brak797 
107514-01-16BRZUSZEK ADAM1989CHEŁMD -brak796 
107314-01-16SIWEK IRENEUSZ1972MrSiwek.plC+Dbrak795 
107114-01-16KOSMALA DARIUSZD -brak794 
106514-01-14GODUSłAWSKI BARTłOMIEJ1985WarszawaD -brak757 
106314-01-14SZYMAńSKI PIOTR1977WarszawaD -brak753 
106014-01-14KLIMKOWICZ MARCIN1981WarszawaD -brak754 
105814-01-14MRóZ DAWID1990PoniatowaD -Kamionek777 
105714-01-14ZWIERZCHOń GRZEGORZ1981BiegnijZwierzu.pl/Sto12tri.plC+Dbrak143 
105614-01-14SYGOCKI KONRAD1978WarszawaD -Kamionek759 
105514-01-14HARYCKI PAWEł1985JózefówD -brak768 
105314-01-14KOWALSKA MAłGORZATA1990WarszawaC+Dbrak776 
105014-01-14SOBOLEWSKI RAFAł1975WarszawaC+Dbrak763 
104914-01-14OTAWSKI MACIEJ1981KIELCED -brak755 
104714-01-14JAMIOŁ MICHAł1980Placówka Straży Granicznej KielceC+Dbrak799 
104614-01-14SADOWSKA JOLANTA1977Zabiegani po uszyD -K30736 
104514-01-13KNAP EWA1985WarszawaC+Dbrak740 
104414-01-13WOSKOWICZ ODA1985WarszawaC+Dbrak739 
104214-01-13GRACZYK WOJCIECH1967WarszawaC+DM45735 
104114-01-13PIWKO SYLWESTER1982Rehmedica SiedlceD -brak756 
103814-01-13CZYżOWSKI MAREK1976ZSZ nr 2 Mińsk MazowieckiC+Dbrak687 
103414-01-13SROCZYNSKI SEBASTIAN1978warszawaD -brak780 
103314-01-13SZWED KRZYSZTOF1972warszawaD -brak783 
103214-01-13TKACZYK PIOTR1992WarszawaC+Dbrak734 
103014-01-13AKSAMIT JAKUB1988KM Aktywni SochaczewC+Dbrak782 
102814-01-13SZYMAńSKI MACIEJ1988KB Łapka / BydgoszczC+Dbrak719 
102714-01-13ŁUKASZUK ZENON1947WARSZAWAD -Wedel712 
102314-01-13SOKOłOWSKI HUBERT1987TłuszczD -brak786 
102214-01-13STRYJEK KAMIL1986TłuszczD -Wedel787 
102014-01-13CZARNAK PIOTR1988WarszawaD -brak760 
101814-01-13MIERKIEWICZ KRZYSZTOF1984niezrzeszonyC+Dbrak750 
101614-01-13MIZERSKA SYLWIA1977Fundacja Teraz Twój Ruch / WarszawaD -K30686 
101514-01-13SAKS MAGDALENA1981Rehmedica SiedlceD -brak771 
101414-01-13ŚWINARSKA AGNIESZKA1978KędzierówkaC+Dbrak789 
100714-01-13GRABOń RADEK1982WarszawaC+Dbrak697 
100414-01-13SIEMIńSKI TOMEK1971TRUSKAWD -brak766 
100214-01-13SZADKOWSKA EWELINA1988WarszawaC+Dbrak790 
99814-01-13KACZMAREK ANNA1983Skarżysko-KamiennaD -K30784 
99614-01-13MICHALSKI MARIUSZ1981mariomarathonmanD -brak720 
99314-01-13TOMPOLSKA KATARZYNA1983WarszawaD -97 
99214-01-13KLIMCZAK ALEKSANDRA1998WołominC+Dbrak136 
99114-01-13ZAREMBA MARLENA1988SiedlceD -brak772 
98714-01-13PIEROWSKI FILIP1986WarszawaD -brak723 
98414-01-13KRASZEWSKI MARCIN1979WarszawaD -brak791 
98314-01-13HUZIUK PIOTR1973WarszawaD -brak742 
98014-01-13NOWAK RAFAł1974MarkiD -brak737 
97814-01-13SZOLC ALEKSANDRA1981WarszawaD -brak715 
97714-01-13KURZYDłO PRZEMYSłAW1984Stalowa WolaD -brak728 
97314-01-13GROCHOWSKA NATALIA1992Biegamy z OchotąD -brak704 
97214-01-13MATEŃKA KONRAD1988Bizon JeleniecD -brak778 
97014-01-13TERECH SłAWEK1985WarszawaC+Dbrak746 
96914-01-13GRABOWSKA IWONA1979WarszawaD -K30785 
96114-01-13MASNY DAWID1982GarwolinD -brak703 
95914-01-13BIENIAS MARIOLA1988Akademia Przyszłości i Szlachetna PaczkaC+Dbrak722 
95814-01-13SKALSKI GRZEGORZ1974Ostrowiec ŚwiętokrzyskiD -brak751 
95714-01-13STYRUłA ZBIGNIEW1980WarszawaD -brak725 
95614-01-13STYRUłA ALEKSANDRA1985WarszawaD -brak724 
95514-01-13PIłKA JAROSłAW1977GarwolinD -brak718 
95414-01-13BANACH AGNIESZKA1983LegionowoD -K30743 
95314-01-13SMOLIńSKA BEATA1963obozybiegowe.plD -brak767 
95214-01-13BOCHENSKI WOJCIECH1974WarszawaD -brak779 
95014-01-13ŁAPIńSKA EDYTA1982Grupa Biegowa Parkrun WarszawaD -Kamionek730 
94914-01-13KUCIńSKI ŁUKASZ1978WarszawaC+Dbrak707 
94414-01-13KULESA ŁUKASZ1978WarszawaD -brak749 
94314-01-13KULESA AGNIESZKA1981WarszawaD -K30748 
94014-01-13ŁUKASZEWICZ MARCIN1983BiałystokD -brak745 
93914-01-13GRONCZEWSKI ARTUR1974WarszawaD -brak701 
93814-01-13MIATKOWSKA MONIKA1987WarszawaD -brak744 
93414-01-13KARCZMARCZYK RAFAł1979WarszawaD -brak774 
93014-01-13KAWAŁKO PATRYCJA1974NIDZICAD -brak741 
92714-01-13BERNARDELLI MICHAł1980Run4Fun.pl / WarszawaC+Dbrak696 
92414-01-06SZAROTA JAKUB1979Markie TeamD -brak622 
92314-01-06ZGLICZYńSKA DANUTA1976WarszawaD -brak626 
92114-01-06LEWANDOWSKI BARTOSZ1982WarszawaD -brak628 
91914-01-06BOBRYK ANNA1993ŁosiceC+Dbrak651 
91714-01-06KOZERA MARCIN1980TVP/Polska Biega WarszawaD -brak664 
91614-01-06ZIELONKA ROBERT1981WarszawaD -brak662 
91214-01-06KOMA ANNA1971WarszawaD -K30695 
91014-01-06JAWORSKA ANNA1987WarszawaD -brak586 
90914-01-05PIETRASIEWICZ KATARZYNA1982Skarżysko-KamD -brak593 
90714-01-05LETKOWSKI DARIUSZ1978Gapmont Running TeamC+Dbrak576 
90514-01-05LUSZTYN MAREK1977WarszawaD -brak557 
90414-01-05SAMEREK PAWEł1977WarszawaD -brak590 
89514-01-05BARANOWSKA OLGA1982WarszawaD -brak647 
89014-01-05JAWORSKI PIOTR1977WarszawaD -Samorządowiec655 
88914-01-05BANASIEWICZ AGATA1991Zabiegani Po Uszy - Warszawa ChomiczówkaC+Dbrak594 
88714-01-05OLSZEWSKA KATARZYNA1980WarszawaD -Samorządowiec157 
88614-01-05MADEJEK JACEK1980Zabiegani Po UszyC+DSamorządowiec595 
88414-01-05MORAWSKA KINGA1979WarszawaD -brak658 
88314-01-05KRASNODęBSKA AGNIESZKA1971WarszawaD -brak660 
88214-01-05NASIENIAK-CZECH ANNA1977GliwiceC+Dbrak624 
88114-01-05POLIT MATEUSZ1990Kino KulturaD -brak583 
87714-01-05DAJCZAK MAREK1976HalinówD -brak560 
87614-01-05BARANOWSKI DANIEL1977WarszawaD -brak646 
87514-01-05PRUSIńSKI GRZEGORZ1987WarszawaC+Dbrak661 
87414-01-05TRACZ JAKUB1989WarszawaC+DKamionek587 
86814-01-04SMYK ROBERT1971GliwiceC+Dbrak635 
86714-01-04WANAT WOJCIECH1966Byledobiec AninD -M45648 
86314-01-04OPOLSKA IWETA1982WarszawaD -K30565 
86114-01-04CHORZEWSKI LESZEK1964D -brak644 
85814-01-04ZBROWSKI MICHAł1982MZA WarszawaD -brak582 
85714-01-04ZBROWSKI MATEUSZ1991Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.D -brak581 
85614-01-04GRABOWSKI PIOTR1968Warszawa RembertówD -M45599 
85514-01-04GRABOWSKA-TOFEL SARA1992Warszawa RembertówD -brak598 
85414-01-04RUBIN-SZYMAńSKI ŁUKASZ RYSZARD1985COLLEGIUM MASOVIENSE WSNoZ ŻYRARDÓWD -brak674 
85114-01-04SMERKOWSKI MARIUSZ1966Fat Club MuchawkaC+DM45671 
84914-01-04KUJDA ROBERT196812tri WawrszawaC+DKamionek/M45603 
84814-01-04MĘDREK DARIUSZ19711 Warszawska Brygada PancernaD -brak600 
84514-01-04KUBEL MATEUSZ1984GrochówD -brak575 
84314-01-04MIATKOWSKA AGNIESZKA1988WołominD -brak663 
83814-01-04STęPIEń BARTłOMIEJ1984PruszkówD -brak604 
83714-01-04MILER ALBINA1980MszczonówD -brak610 
83414-01-03WłUDARCZYK DAMIAN1982PuławyC+Dbrak601 
83314-01-03CHODKOWSKI KRZYSZTOF1981GóraD -brak539 
83214-01-03LUBAńSKI ADAM1984WarszawaD -brak579 
83014-01-03JAłKIEWICZ JULIUSZ1977WarszawaD -brak559 
82814-01-03ŁASKA ANNA1982WarszawaD -K30588 
82714-01-03ZALEWSKI HENRYK1972BiegamBoLubięD -brak657 
82114-01-03LIPSKA PAULINA1991DzierzgońD -brak571 
82014-01-03JELENIEWSKA MARTA1992KS Biegam Bo Lubie PasłękD -brak564 
81914-01-03SANECKI PIOTR1987KS Biegam Bo Lubie PasłękD -brak563 
81814-01-03SANECKI PATRYK1990Biegam Bo Lubie PasłękD -brak562 
81714-01-03MARUSZYńSKA INGA198312triD -brak554 
81314-01-03PACIOREK MAREK1957Popowo-LetniskoC+Dbrak689 
81214-01-03FURTAK KLAUDIA1987KrakówC+Dbrak545 
81014-01-03STOLARSKI KRZYSZTOF1972ZąbkiD -brak654 
80914-01-02BANASIK BARTOSZ1985Warszawa BemowoD -brak525 
80614-01-02GąTARZ JUSTYNA1983WarszawaD -brak537 
80514-01-02GąTARZ JANUSZ1981WarszawaD -brak536 
79614-01-02ŻółCIńSKI WALDEMAR1956Grupa Biegowa ChtmoC+Dbrak538 
79514-01-02KACZOREK MARCIN1975JózefówD -brak621 
79314-01-02GZYL KRZYSZTOF1975WarszawaD -brak605 
79214-01-02WASILEWSKI ARTUR01.0ŁódźD -brak694 
79114-01-02ZAWADA RAFAł1972Kizia Mizia TeamD -brak528 
79014-01-02ZYCH ROBERT1978nie zrzeszonyD -brak541 
78614-01-02KOPACZ MIROSłAW1955PoznanD -brak533 
78414-01-02PUCHALSKI FILIP1987WarszawaD -brak547 
78314-01-02WóJCIK PIOTR1977WarszawaD -brak542 
78114-01-02BARTOSIAK PATRYCJA1992KS Spójnia WarszawaD -brak577 
78014-01-02KLIMOWICZ MICHAł1988WarszawaD -brak532 
77914-01-02GRZYBOWSKA-SIECZKA ADA1984WarszawaD -K30521 
77814-01-02WOJTYłA PIOTR1958AKS Polonia WarszawaD -brak585 
77714-01-02WARDAL CEZARY1988Nowy Dwór MazowieckiD -brak691 
76914-01-02ŻMUDZIńSKI ARKADIUSZ1975WarszawaD -brak623 
76814-01-02ŁAPIńSKA-MAłKIEWICZ KASIA1983TeodorówD -brak513 
76714-01-02SZYCIK WALDEMAR1969Maratonka GrajewoC+DM45649 
76614-01-01LECH PAWEł1965GiIBnOD -Samorządowiec/158 
76514-01-01WRóBLEWSKI JAROSłAW1983ŻyrardówD -brak548 
76314-01-01KRAWCZYK AGNIESZKA1987ZiemięcinC+Dbrak613 
76214-01-01KWIATKOWSKI ADRIAN1985SopotC+Dbrak611 
75914-01-01MIKłASZEWICZ DOROTA1983Night RunnersC+DK30519 
75414-01-01PIETRZYK SłAWEK1966KB.Rebus.plC+DM45609 
75314-01-01JANIAK PRZEMYSłAW1986WarszawaC+Dbrak499 
75114-01-01RUTKOWSKI JANUSZ1963LesznoC+Dbrak592 
74414-01-01GROCHOWSKI PAWEł1964Biegamy z OchotąD -brak625 
74314-01-01FILIPIAK ROBERT1977RadzyminD -brak569 
74014-01-01OLESIEWICZ KONRADMazowieckieD -brak492 
73713-12-31ANDREJEW AGNIESZKA1970ZąbkiC+Dbrak478 
73613-12-31PARADOWSKA ANNA1984WARSZAWAC+Dbrak584 
73513-12-31KOWALóWCZANY MICHAł1981WarszawaD -brak494 
73413-12-31KOZłOWSKI CEZARY1963PułtuskD -brak507 
73213-12-31KOśCIK JAKUB1985WarszawaC+Dbrak503 
73113-12-31WRONA PIOTR1978MIŃSK MAZOWIECKID -brak527 
72913-12-31SOCHACKI MICHAł1983PiasecznoD -Kamionek566 
72613-12-31GóRZYńSKA ANNA1975WarszawaC+DK30485 
72313-12-31CIEMERYCH EMILIA1988Biegacz CegłówD -brak487 
72213-12-31CIEMERYCH KRZYSZTOF1988Biegacz CegłówD -brak486 
71713-12-31ŚLEDZIEWSKI PIOTR1973WarszawaD -brak481 
71513-12-30ŻDANUK WOJCIECH1980LęborkD -brak535 
71213-12-30KARCZEWSKA URSZULA1975KAMIONEKD -K30474 
71113-12-30CHOROSZEWSKI BARTOSZ1975KAMIONEKD -Kamionek475 
70813-12-30KWINTA ANDRZEJ1977-D -brak476 
70513-12-30CZACHAROWSKI BOHDAN1941KB Galeria Warsawa/GrójecD -brak480 
70413-12-30BUTKIEWICZ MAłGORZATA1966KB Galeria WarszawaC+Dbrak570 
70113-12-30KLUKOWSKI DARIUSZ1965WarszawaC+DM45473 
70013-12-30STARCZEWSKI PAWEł1961PruszkówD -brak484 
69913-12-30KŁOS ZBIGNIEW1960TAK SOBIE BIEGAMD -brak488 
69313-12-30RUZIK RAFAł1979WarszawaD -brak471 
69213-12-30KORENKIEWICZ MARCIN1985AugustówD -brak509 
69113-12-30FINFANDO ANIA1983WarszawaD -Kamionek465 
69013-12-30BAJER AMY1982WarszawaD -K30459 
68813-12-30KWIECIEń JACEK1957markiD -brak573 
68713-12-30KWIECIEń MAREK1984markiD -brak572 
68313-12-30KLOCZKOWSKI DAWID1979Warsaw Run TeamD -brak639 
67713-12-30KęPCZYńSKI JANUSZ1949Ożarów MazowieckiD -brak531 
67413-12-30PYśK KAMIL1983Biegusiem.plD -brak679 
67013-12-29NOCEń DAWID1998SulejówekC+Dbrak638 
66413-12-29SKORY WOJCIECH1976warszawaD -brak457 
66013-12-29LEWANDOWSKI MACIEJ1991squashsfera KoninC+Dbrak618 
65813-12-29PARADOWSKI KRZYSZTOF1981PruszkówD -brak461 
65713-12-29STRACHOCKA ANNA1956WarszawaD -Samorządowiec508 
65613-12-29BABIńSKI JERZY1960NadarzynC+Dbrak716 
65313-12-29SOLECKI WOJCIECH1983WarszawaD -brak467 
65213-12-29NOCEń MARIUSZ1975SulejówekD -brak637 
64613-12-29GRYCZ DARIUSZ1987Modlin TwierdzaD -brak438 
64513-12-29OGONEK MAGDALENA1984WarszawaC+Dbrak444 
64413-12-29MARZEC ZBIGNIEW1985PIASECZNOD -brak633 
64313-12-29JASIAK PIOTR1970GrądyD -brak688 
64213-12-28KOWALSKI PAWEł1974PsucinC+Dbrak447 
63913-12-28WITKOWSKI PIOTR1978WarszawaD -brak709 
63813-12-28WICHNIAK PAWEł1976T-Mobile Running Team/WarszawaC+Dbrak543 
63713-12-28WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1977WARSZAWAC+DKamionek460 
63613-12-28FICOń MONIKA1972WarszawaD -brak504 
63513-12-28AUGUSTYNIAK MARIUSZ1972MarkiD -brak505 
63413-12-28GRZEBYK SłAWOMIR1981SiedliskaD -brak629 
63013-12-28TRZASKA KAROLINA1984RadomD -brak434 
62713-12-28RADULSKI DARIUSZ1978WarszawaD -brak442 
62513-12-28WIKłO MARCIN1976WarszawaD -brak427 
62413-12-28GęBSKA NATALIA1982WarszawaD -K30692 
62313-12-28DRYGALSKI ADAMWarszawaD -brak490 
62213-12-28PACHNIK PIOTR1976WarszawaC+Dbrak445 
62113-12-28SKIRZYńSKI DARIUSZ1984WarszawaD -brak431 
61813-12-28MAłEK ALEKSANDRA1980RB LegioowoD -brak690 
61713-12-28PYDYN MAłGORZATA1975RB LegionowoD -brak693 
61613-12-28BANKIEWICZ DAMIAN1971CzestochowaC+Dbrak435 
61413-12-27OSADCZUK FILIP1980WarszawaD -brak470 
61313-12-27LASKUS WIKTORIA1983Prężne VackyC+DK30420 
61213-12-27KUCZYńSKI LESłAW1978Prężne VackyC+DSamorządowiec421 
59913-12-27BUTOR ARKADIUSZ197612TRI.plD -brak428 
59313-12-26SZEWCZYK RAFAŁ1974OLSZTYND -brak408 
59213-12-26GRASZEK PIOTR1970Polska Biega/Gazeta WyborczaC+Dbrak451 
59113-12-26BACIńSKI ANDRZEJ1975PompiarzeC+Dbrak388 
58913-12-26KAROLKIEWICZ DANIEL1986ENTRE.PL TeamC+Dbrak714 
58613-12-26DANIELSKI KAMIL1985WarszawaC+Dbrak472 
58113-12-26GROCHOWSKI KRZYSZTOF1989Biegamy z OchotąD -brak386 
58013-12-26GROCHOWSKI GRZEGORZ1961Biegamy z OchotąD -brak385 
57613-12-26POłAWSKI PAWEł1987MIŚC+Dbrak665 
57013-12-26KWIATKOWSKI PAWEŁ1989BIELAWYD -brak440 
56913-12-26KWIATKOWSKI ALEKSANDER1962IPA KATOWICE VID -brak439 
56813-12-26WETOSZKA PIOTR1986Kb Biała BiegaD -brak681 
56613-12-25KOWALSKA MAłGORZATA1987JOGGER Nowy Dwór Maz.C+Dbrak448 
56013-12-25ĆWIEK ARKADIUSZ1976Grupa Biegowa Parkrun WarszawaD -brak501 
55913-12-25MALCZEWSKA AGATA1979WarszawaD -K30683 
55713-12-25TUROS MAREK1969WarszawaD -M45418 
55213-12-25DZIEKAńSKI MIKOłAJ1988WarszawaD -brak462 
55113-12-25SAłATA RADOSłAW1980Stara WieśC+Dbrak379 
55013-12-25ZDZIKOT TOMASZ1979Warszawa-WawerD -Samorządowiec405 
54813-12-25SUCHMIEL KAROLINA21.1WarszawaD -K30403 
54713-12-25PAWłOWSKA JOANNA1985WarszawaC+Dbrak399 
54613-12-25KRóLIKOWSKA CECYLIA1985WarszawaD -brak424 
54513-12-25KRóLIKOWSKA EMILIA1987APUQD -brak423 
54413-12-25MIERZEJEWSKA MARTYNA1983WarszawaD -K30378 
54213-12-25CYRA PIOTR1975T-Mobile Running Team/WarszawaD -brak549 
53913-12-24MIROSŁAW MACIEJA1962PIASECZNOD -brak367 
53313-12-24SZCZEPANIAK ARTUR1972Sportgas PGNiGo!D -brak551 
52913-12-24CABAJ RAFAł1979MrozyD -K30372 
52813-12-24NIESTERUK PAULINA1987WarszawaC+Dbrak376 
52513-12-24ANDRZEJCZAK ANNA1976MagdalenkaD -brak406 
52313-12-24CZUK PRZEMYSłAW1974MagdalenkaD -brak407 
52213-12-24RUSAK PAWEł1975WarszawaD -brak417 
52113-12-24WALENDZIEWSKI ADAM1982AKS Polonia/KamionekD -Kamionek412 
51713-12-24MACUGOWSKI MARIUSZ1975KB TKKF Promyk CiechanówD -brak529 
51613-12-24PIŁAT MARIUSZ1963KLUB BIEGACZA PLL LOTD -brak568 
51513-12-24STERNIK MAGDALENA1984PanDaPucharD -K30392 
51313-12-24ZNAMIEC MARCIN1977WARSZAWAD -brak369 
51213-12-24KURYłO JęDRZEJ1983PanDaPucharD -brak391 
51113-12-24KOWALCZYK MARIUSZ1976RadomD -brak370 
50813-12-24DUDKIEWICZ JACEK1985ARWSD -brak446 
50713-12-24LENGIEWICZ JAKUB1977OTK RzeźnikC+Dbrak362 
50613-12-24KUCZYńSKI DANIEL1975Prężne VackyD -brak493 
50313-12-24NAJMółA SłAWEK1975WarszawaC+Dbrak650 
50213-12-24SZOSTAK MARIUSZ1975Klub Czarnej MaczugiD -brak653 
50013-12-24MAJEWSKA MAGDALENA1984Szalone BiedronkiD -K30517 
49913-12-24PłATEK TOMASZ1976Szalone BiedronkiD -brak518 
49313-12-24KULA KRZYSZTOF1989KINOMANIAK/WarszawaC+Dbrak449 
48813-12-23SZNAJDER BEATA1981WarszawaD -brak340 
48613-12-23ZARZYCKA EWA1977Zabiegani po UszyD -brak344 
48313-12-23TRUSZKOWSKI EMIL1987KB ERGOC+Dbrak389 
47613-12-23GARBACZ ANDRZEJ197010 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYC+Dbrak348 
47513-12-23ROZWADOWSKI PAWEł1968StowarzyszeC+DM45416 
47113-12-23LIBERA JOANNA1984Orkan TacticalC+DK30347 
47013-12-23WAJDWICZ ANNA1978WarszawaD -brak354 
46913-12-23ŚPIEWAK MACIEJ1983WarszawaD -brak404 
46813-12-23MACUGOWSKI ADAM1979WEDEL/KAMIONEKC+DWedel154 
46713-12-23ROWIńSKI ARKADIUSZ1984WarszawaD -Wedel156 
46513-12-23POPOWSKI JAROSłAW1969UNTS WarszawaD -M45652 
46413-12-23BąK TOMASZ1987WarszawaD -brak337 
46313-12-23MALISZEWSKI CEZARY1958Denat WarszawaD -brak413 
46113-12-23SOBIESIAK RAFAł1981WarszawaD -brak414 
46013-12-22MARCINIAK WOJCIECH1972Biegamy z Ochotą / WarszawaD -brak285 
45513-12-22WIśNIEWSKI PIOTR1973Rumaki/RadzikówC+Dbrak368 
45413-12-22KOCISZEWSKI KRZYSZTOF1959WarszawiakyC+Dbrak415 
45313-12-22MATUSIAK PRZEMYSłAW1977WarszawaC+Dbrak429 
45213-12-22MACIEJA MARIUSZ1986WarszawaD -brak464 
45113-12-22DRAżAN ŁUKASZ1977K.S.A.T./HKT TREPD -brak289 
44813-12-22TORZEWSKA AGNIESZKA1974WarszawaD -K30346 
44713-12-22TORZEWSKI JANUSZ1973WarszawaD -brak345 
44613-12-22SZELąG SEWERYN1986Mińsk MazowieckiD -brak530 
44113-12-22STUPKIEWICZ EWA1972WarszawaD -brak335 
43813-12-22WIECZOREK PIOTR196212tri.plD -brak323 
43013-12-22SAGANOWSKA ZUZANNA1987WarszawaD -brak320 
42713-12-22STAWOWSKI PIOTR197912TriD -brak409 
42513-12-22WESOłOWSKA KATARZYNA1979WarszawaC+DK30360 
42413-12-22HASIEC CEZARY19.0WARSZAWAC+Dbrak640 
42213-12-22SZALBIERZ RADOSłAW1979WarszawaD -Kamionek295 
42113-12-22ZYGADłO PIOTR1982WarszawaD -Samorządowiec353 
41713-12-21SZAJKOWSKA EWA1973WarszawaD -brak308 
41613-12-21CZECHOWSKI JERZY1949mza-warszawaD -brak309 
41313-12-21KRYSZKIEWICZ TOMASZ1976WarszawaD -brak313 
41113-12-21GROCHOWSKA JOANNA1964Biegamy z OchotąD -brak374 
41013-12-21SZOSTAKOWSKI JAROSłAW1967Biegamy z OchotąD -Samorządowiec/373 
40913-12-21SZCZEPKOWSKI PAWEł1955ArtequipmentC+Dbrak286 
40713-12-21PIETRAś AGATA1984KB PLL LOT WarszawaC+DK30375 
40413-12-21BLONSKI MARCIN1980Agresywne Agresty WarszawaD -brak350 
40113-12-21GOLI LESZEK1976WarszawaD -brak357 
39713-12-21DOBRZAńSKI MACIEJ1954Biegamy z OchotąD -brak276 
39613-12-21BARAN ZENON1960KB ACTIVESPORTS WARSZAWAC+Dbrak371 
39513-12-21SęKULSKI KAMIL1992SamogoszczD -brak315 
39213-12-21KUCHTA PIOTR1976WarszawaD -brak267 
38713-12-21SOBIESZCZAK PIOTR1988WarszawaD -brak342 
38613-12-21SOBCZAK ANNA1972Nowa IwicznaD -brak291 
38513-12-21SOBCZAK BOGUSłAW1971Nowa IwicznaD -brak290 
38313-12-21NIEZABITOWSKI MACIEJ1980WarszawaD -brak283 
38213-12-21NIEZABITOWSKA KAROLINA1982WarszawaD -K30282 
38113-12-21SEKśCIńSKA MAGDA1984KS Łomżanie/ŁomżaD -brak634 
38013-12-21ŁOBODZIńSKI PIOTR1985Bielsk PodlaskiD -brak151 
37913-12-21UMIńSKI MICHAł1976UMISIE BYLEWLIMICIED -brak619 
37813-12-21SIERZPUTOWSKA IZABELLA1975UMISIE BYLEWLIMICIED -brak277 
37513-12-20KORKOSZ ANDRZEJ1977Groty TeamC+Dbrak495 
37113-12-20ŁYDZIŃSKI RAFAŁ1976WARSZAWAD -brak684 
37013-12-20BANASZKIEWICZ MARCIN1981NasielskC+Dbrak274 
36713-12-20MILER CEZARY1977Running Free NasielskC+Dbrak393 
36613-12-20ZIELIńSKA EMILIA1983Warsaw Running TeamD -K30620 
36313-12-20WOLIńSKI RAFAł1973MMFC+Dbrak237 
36213-12-20KęDZIOR MACIEK1983WarszawaC+Dbrak254 
36113-12-20KWIATEK TOMASZ1982MORT!C+Dbrak230 
36013-12-20ARTEMYEV MAKSIM1985WarszawaD -brak355 
35813-12-20SZELąG TOMASZ1970MKB DREPTAKD -brak266 
35613-12-20KARłOWICZ ANNA1953Wolna Wola WarszawaD -brak265 
35513-12-20WASILEWSKI LECH1953WarszawaD -brak361 
35413-12-20DąBROWSKA DOMINIKA1986WarszawaC+Dbrak764 
34813-12-20BREMER GRACJAN1969warszawaD -M45255 
34413-12-20OSIK ROBERT1966WarszawaD -M45281 
34313-12-20KUłAKOWSKI PIOTR1957CzłapaczeD -brak310 
34213-12-20SOSZYńSKA GOSIA1962człapaczeD -brak311 
34113-12-20CELEJEWSKI PRZEMYSłAW1982GrójecD -brak303 
34013-12-20MALOCCO MONIKA1977WarszawaD -brak250 
33813-12-20JąDRZYK MARCIN1976KanieD -brak280 
33613-12-20MATYSIAK WOJCIECH1974WarszawaD -brak298 
33513-12-20SKIERSKI RAFAł1979WarszawaD -brak401 
33413-12-20JANCEWICZ AGNIESZKA1981WarszawaD -brak402 
33313-12-20BEREDA PRZEMYSłAW1983WiązownaD -brak419 
33213-12-20ROGACEWICZ HUBERT1984ORKANC+Dbrak422 
33113-12-20CIARKA RADOSłAW1981Nowy Dwór MazowieckiD -brak430 
32313-12-20KACZMAREK ALEKSANDRA1979WarszawaD -brak334 
32013-12-20SęKOWSKA KATARZYNA1982WarszawaD -K30700 
31713-12-20SZRAJNER PIOTR1974ENTRE.PL Team / Triathlon Series Team / IM2010C+Dbrak253 
31513-12-20CZERCZAK ANDRZEJ1964Citi - Społecznie AktywniD -brak263 
31413-12-20WOłUKANIEC DAMIAN1986Grupa Biegowa Parkrun WarszawaD -brak272 
31313-12-20BORUSIńSKA-SZUSTEK MAGDALENA1983WarszawaD -brak364 
31013-12-20DARKA MARCIN1976Lasek Bielański TeamD -brak463 
30913-12-20ZIENTEK IWONA1985Grupa Biegowa Parkrun WarszawaD -brak297 
30813-12-20BORUSIńSKI PIOTR1963WarszawaD -brak363 
30613-12-20REDO MAłGORZATA1986WarszawaD -brak589 
30513-12-20BUGA EWELINA1989WarszawaD -Kamionek398 
30313-12-20BUGAJSKI ADAM1974WarszawaD -brak256 
29613-12-19SOCHACKA ELWIRA1981KB ErgoD -K30211 
29313-12-19KALSKA STELLA1977WarszawaD -K30246 
29213-12-19DRYJA MONIKA1978WarszawaD -K30209 
29113-12-19ŻUCHOWSKI PIOTR1970WarszawaD -brak210 
28513-12-19KNYCHAS DAREK1973KB ERGOC+Dbrak546 
28313-12-19URBANIAK ARTUR1981WarszawaC+Dbrak179 
28213-12-19PRZYBYSZEWSKI MIKOłAJ1981Allianz Running Team / WarszawaC+Dbrak561 
27913-12-19RADKA JOANNA1987MIŚC+Dbrak680 
27813-12-19CHUDECKI KAMIL1969VEGE RUNNERSD -M45232 
27513-12-19RYDEL MICHAł1986Braciaki Squad/KolnoD -brak248 
27413-12-19MATUSIEWICZ JAROSłAW1966UNIQA RunnersD -M45318 
27313-12-19CZUBAKOWSKI SłAWOMIR04.0Niezrzeszony WarszawaC+Dbrak257 
27213-12-19WYCISŁOWSKI KRZYSZTOF1954MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKID -brak400 
27113-12-19JAGIELSKI WITOLD196512tri.plD -M45317 
27013-12-19GłUPCZYK TADEUSZ1967Grupa Biegowa Parkrun WarszawaD -M45197 
26713-12-19MUZYKA BARBARA1970Kopytko/Citi-Społecznie Aktywni/WarszawaC+Dbrak708 
26213-12-19NOWAKOWSKI MARIUSZ1960Żoliborz BiegaC+Dbrak239 
25913-12-19JASKółKA-PRUSZCZYńSKA RENATA1978WarszawaD -K30287 
25713-12-19STACHURSKI MICHAł1980WarszawaD -brak251 
25613-12-19MIZIELIńSKI ARTUR1974Stowarzyszenie 12tri.plC+Dbrak359 
25513-12-19PREJS ALEKSANDRA1989WarszawaC+Dbrak228 
25313-12-19BRZOZOWICZ MARIUSZ1958KońskieD -brak540 
25213-12-19ROMANóW PRZEMEK1982Trucht Tarchomin TeamD -brak233 
24913-12-19PINDARA MAGDA1983WarszawaD -brak223 
24513-12-19TURCZYńSKA MONIKA1973WarszawaC+Dbrak278 
24413-12-19KRAJEWSKI PRZEMEK1973WarszawaC+Dbrak279 
24113-12-19SELKE RADOSłAW1985MORT!D -brak220 
24013-12-19URBAN RAFAŁ1973Grupa Biegowa Parkrun Warszawa/DzbeninD -brak236 
23913-12-19LAZAROWICZ JOANNA1967Rembertów TeamC+Dbrak268 
23313-12-19ZALEWSKI MARCIN1987WarszawaD -brak299 
23213-12-19OKULUS PIOTREK1986Legion WarszawaC+DKamionek218 
23113-12-19MARKOWICZ JUSTYNA1986Klub Matiego JeżoweC+Dbrak245 
23013-12-19STANISZ PIOTREK1986Legion WarszawaC+DKamionek217 
22913-12-19KURCEWICZ DARIUSZ1969MADAROS/WARSZAWAD -M45466 
22713-12-19ŚMIGIEL KAROLINA1990WARSZAWAD -brak259 
22613-12-19BUKOWSKA GRAŻYNA1970WARSZAWAD -brak258 
22513-12-19FOLARON BEATA1971WARSZAWAD -brak260 
22413-12-19MOSKAL IZABELLA1973K B ErgoD -brak411 
22113-12-19GęBICKA AGNIESZKA198112tri.plD -K30511 
22013-12-19MACHNACKI MICHAł1976Grupa Biegowa CHTMOC+Dbrak514 
21913-12-19KRZYCKI RAFAł1977KB ERGOC+Dbrak574 
21813-12-19RAJECKI PIOTR1971JałówkaD -brak227 
21713-12-19WYSOCKI WOJCIECH1981WarszawaC+Dbrak617 
21213-12-18ROBAK WOJCIECH1982WarszawaC+Dbrak352 
20913-12-18DAWICZEWSKI TOMASZ1979Biegam Bo Lubię - GrójecC+Dbrak249 
20713-12-18KURCZ MICHAł1983WarszawaD -brak432 
20513-12-18DUDEK BARTłOMIEJ198212tri.plC+Dbrak338 
20313-12-18GRZELCZYK PIOTR1977ZąbkiC+Dbrak314 
20213-12-18PACHNIEWSKA AGNIESZKA1975PłockD -K30333 
20113-12-18PIEKARSKI JACEK1966BrwinowC+DM45296 
19913-12-18ŁACH WIESłAW1970Klub Matiego JeżoweC+Dbrak271 
19813-12-18WIELOCH MACIEJ1976WarszawaD -brak224 
19713-12-18WRóBEL ANNA198212tri.plD -K30675 
19413-12-18PIOTROWICZ PAWEł1976WarszawaD -brak510 
19313-12-18ZDUNIAK MARCIN1980Biegam na TarchominieC+Dbrak198 
19013-12-18HUPERT MARTA1977OtwockC+DK30426 
18713-12-18GIERSZEWSKI MICHAł1977Nie ma sprawy Panie BrachuD -brak186 
18613-12-18STACHELEK JUSTYNA1987NightRunnersC+Dbrak672 
18313-12-18WAWRZYKOWSKI JAROSłAW1972LublinD -brak294 
18213-12-18LITWINIENKO DARIUSZ1964Nowa IwicznaD -brak443 
17813-12-18KOWALSKI MICHAł1987Grupa biegowa parkrun WarszawaD -brak183 
17713-12-18PISANIEC KRZYSZTOF1982WarszawaD -brak304 
17613-12-18POTYKANOWICZ ALEKSANDRA1985C+Dbrak351 
17413-12-18SADOWY PAULINA1987Warsaw MidwifesD -brak199 
17313-12-18RUPIEWICZ JAROSłAW1980KB CastellanusC+Dbrak243 
17213-12-18MARCZAK ŁUKASZ1990FOXHOUND/WarszawaC+Dbrak178 
17113-12-18KOWAL KINGA1982KB CastellanusC+DK30244 
17013-12-18MICHALSKI ROBERT1982Nocne Piłowanie AgrykoliC+Dbrak436 
16813-12-18BIELA WOJCIECH1980HADAPT TeamD -brak656 
16613-12-18LASOCKI PIOTR1981WarszawaD -brak477 
16513-12-18KRAJCZEWSKI JAN1989IMPULS WARSZAWAD -brak201 
16413-12-18PIETRANIK PAWEł1986Night RunnersC+Dbrak343 
16113-12-18BAJOREK JACEK1975Grupa Biegowa CHTMOC+Dbrak441 
16013-12-18KAJKO ARTUR1974KB ErgoD -brak673 
15913-12-18SZCZEPANIAK JAKUB1982WarszawaD -brak205 
15513-12-18SZCZEPANIAK SYLWIA1982WarszawaD -brak208 
15413-12-18PIąTEK BOGDAN1953LECHICI ZielonkaC+Dbrak397 
15113-12-18KRZYCZKOWSKI KAROL1979Vege RunnersD -brak219 
14813-12-18BAUR ŻANETA198712tri.plD -brak659 
14413-12-18NOWAKOWSKI MACIEJ1972REMBERTÓW TEAMD -brak305 
14213-12-18TOMASIK JANUSZ1943Warszawa - ŻoliborzD -brak214 
14113-12-18SROCZYńSKI PAWEł1980WarszawaD -brak193 
13913-12-18KARCZEWSKA KAJA1994Vege RunnersD -brak332 
13813-12-18OCHMAN PIOTR1976Żegnaj czarny poniedziałku/WarszawaD -brak225 
13713-12-18ŻUKOWSKI JAROSłAW1962WarszawaD -brak384 
13613-12-18KANIEWSKI PAWEł1982WarszawaD -brak331 
13513-12-18MIERKIEWICZ BERNADETTA1986niezrzeszonaC+Dbrak182 
13413-12-18SEJBUK ROBERT1985Aviva Running Team/ WarszawaD -brak247 
13013-12-18KILIAńSKI RAFAł1972Trucht Tarchomin TeamC+Dbrak203 
12513-12-18JARCO ALEKSANDRA1988Trisfera PruszkówD -brak496 
12313-12-18WIEśNIAK DARIUSZ1978Warszawa - BielanyC+Dbrak207 
11913-12-18KALINOWSKA MAłGORZATA1974WarszawaD -brak336 
11713-12-18PYZEL JAROSłAW1977WarszawaD -brak222 
11213-12-18KAZAłA PIOTR1970Zabiegani po uszy/ WarszawaD -brak328 
11113-12-18PAWłOWSKA KATARZYNA1975aleTEMPOD -K30188 
10913-12-18OżADOWICZ AGNIESZKA1978WarszawaD -K30330 
10813-12-18DEMIDZIUK PRZEMYSłAW1981WarkaD -brak390 
10613-12-18KOMAR BEATA1971Biegiem przez PolskęD -brak264 
10513-12-18LEWIńSKA PAULINA1976Biegiem przez PolskęD -brak213 
10213-12-18LEWIńSKI KRZYSZTOF1967Biegiem przez PolskęC+DM45212 
10113-12-18OLECH MARCIN1980WarszawaC+DWedel181 
9913-12-18ŻURANIEWSKA AGNIESZKA1977Trucht Tarchomin TeamC+DK30356 
9613-12-18WIśNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA1986RMD Montrail Team/SKB KraśnikC+Dbrak321 
9413-12-18ULFIK RAFAł1987RMD Montrail TeamC+Dbrak322 
9213-12-18CZUPTA HIERONIM1974AON WARSZAWAC+Dbrak358 
8813-12-18ŁUKASZUK MAJA1980WarszawaC+Dbrak668 
8613-12-18ŁUKASZUK MICHAł1980treningibiegowe.plC+Dbrak667 
8413-12-18MAJDAN ŁUKASZ1976Spartanie DzieciomD -brak190 
8313-12-18LUSA MARCIN1980SulejówekD -brak189 
7513-12-18SIEGERT PIOTR1979EDC RUNNERSD -brak396 
7413-12-18KOłBON PRZEMYSłAW1986WarszawaD -Kamionek177 
7213-12-18JóZWIK ROBERT1976WarszawaD -brak176 
7013-12-18GORLEWSKI KAROL1982SFC AspołeczniC+Dbrak456 
6813-12-18SZULENCKA ALEKSANDRA1984ZABIEGANI PO USZYC+DK30242 
6713-12-18ROSZKOWSKA-KAZAłA MAłGORZATA1976ZABIEGANI PO USZYC+DK30327 
6313-12-18STąPOREK PAWEł1986WarszawaD -brak550 
6213-12-18MARKOWICZ MIROSłAW1980WarszawaC+Dbrak455 
6013-12-18SKUCHA KATARZYNA1981WarszawaD -K30200 
5713-12-18OSICKA SYLWIA1987WarszawaD -brak365 
5613-12-18OLBRYCHT ADAM1979WarszawaD -brak319 
5313-12-18WISOWSKA KATARZYNA1980WarszawaC+Dbrak453 
5113-12-18SADOWIńSKI DARIUSZ1967WarszawaD -M45302 
4413-12-18PIńCIUREK TOMASZ1981Warszawa/KamionekD -Kamionek195 
4313-12-18ZAWADZKI KAMIL1984WarszawaD -brak666 
3913-12-18OLCZAK JACEK1976POKEMON TEAM REMBERTÓWD -brak173 
3513-12-18KRUK ARKADIUSZ1971WarszawaD -brak556 
3313-12-18KOPEć KRZYSZTOF1977WarszawaD -brak191 
3213-12-18DREWNIAK MARCIN1969Koczargi StareD -M45324 
3113-12-18ZAWADZKI PRZEMYSłAW1984WarszawaD -brak677 
3013-12-18KARNASZEWSKI ALBIN1979POKEMON TEAM REMBERTÓWD -brak234 
2913-12-18ŻMOJDA AGNIESZKA1983WarszawaD -brak174 
2813-12-18ZAWADZKI ŁUKASZ1982WarszawaD -brak366 
2713-12-18KAROLAK MAGDA1984WarszawaD -brak383 
2613-12-18ORYCH JACEK1978MarkiD -Samorządowiec184 
2513-12-18ROKITA-MARKOVIC MARIOLA1983WarszawaC+Dbrak454 
2313-12-18CHOJNACKI TOMEK1979PiasecznoD -brak269 
2213-12-18KWIETNIEWSKI BARTOSZ1984WarszawaC+Dbrak273 
2113-12-18PRUSCZYNSKI PIOTR1980pokemon team rembertówD -brak171 
2013-12-18ŚWIęCICKI MACIEJ1970LaskiD -brak631 
1913-12-18KłUCIńSKI LESZEK1972WarszawaD -brak614 
1513-12-18Wójcik Robert1981WarszawaC+Dbrak645 
1313-12-18ŻURAWSKA KATARZYNA1983Night RunnersD -brak192 
1213-12-18DOROSZUK CEZARY1983MORT!C+Dbrak301 
1113-12-18MIłOSZEWSKI PAWEł1966WarszawaD -M45180 
913-12-18MATUSIK DOMINIKA1984WarszawaC+Dbrak204 
713-12-18WYSOCKA MONIKA1984MORT!C+Dbrak329 
613-12-18CZERNIAWKO MILENA1985WarszawaD -brak636 
513-12-18TRZASKOWSKI JAROSłAW1978WarszawaC+Dbrak194 
413-12-18MAłECKI MACIEJ1986WarszawaC+Dbrak175 
313-12-18RUTKOWSKI WOJCIECH1980JabłonnaC+Dbrak187 
113-12-18KUśPIT PRZEMEK1987ŁęcznaC+Dbrak616